Barkolová má krásu a štíhlu líniu v génoch: S mamou vyzerajú ako sestry!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Relácia Moja mama varí lepšie dnes prichádza so zaujímavou novinkou. Ku klasickým epizódam odteraz pribudnú sobotné celebritné špeciály. O 500 eur pre Nadáciu JOJ zabojujú známe tváre z našej televízie. Eriku Barkolovú uvidíme v dvojici s mamou Elenou a Danku Strculovú zas bude v kuchyni na slovo počúvať jej priateľ Kamil. Erika s mamou majú voči „Strculovcom“ veľký rešpekt. Súperi sú vynikajúci a pripravení. My sme si vybrali jednoduchšie recepty a veci, ktoré nás charakterizujú. Niečo ľahké, bezmäsité a rýchle. Danka s Kamilom si vybrali náročnejšie a zaujímavejšie jedlá, ktoré budú u špecialistov viac bodovať, no nám to neprekáža,“ hovorí Erika.

Dievčatá „Barkolové“ si chcú hlavne dokázať, či ešte dokážu dobre variť napriek tomu, že v domácej kuchyni sa objavujú už len sporadicky. Ako ste si iste všimli, dievčatá vyzerajú na prvý pohľad ako sestry, nie ako mamina s dcérou. Často si to myslia aj ľudia na ulici. Genetika je rozhodne na ich strane. „Napriek veľmi dobrej genetike si musím dávať pozor,“ myslí si Erika. Nejde však o žiadne extrémy či špeciálne diéty. „U mňa telo funguje na systéme ‚málo a často‛ a hlavne ‚nepapaj blbosti‛. Trošku upravím stravu a ono sa to upraví aj bez extrémneho cvičenia,“ vysvetľuje sympatická redaktorka. Už dnes tak uvidíme, komu pôjde varenie lepšie.

Sledujte celebritnú výzvu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka