Danka s Kamilom sú herní maniaci aj v súkromí: Protihráčom naháňajú strach!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Danka Strculová s priateľom Kamilom sú maximálne súťaživé typy, preto neváhali ani chvíľu a s radosťou sa pustili aj do našej celebritnej výzvy. „Ja som neskutočne súťaživá, takže keď je takáto súťaž v telke, chcem to okamžite vyskúšať,“ hovorí Danka. Súťaživosti však neprepadla len ona, ale aj jej milovaný Kamil. V súbojoch si idú šialene po krku a bojujú proti sebe hlava-nehlava. Najviac ich v televízii zaujala vedomostná súťaž Páli vám to, v ktorej hádali písmenko po písmenku. „Dokonca sme si ju nahrávali a potom sme to hrali tak, že vždy, keď sme uhádli, sme mali bod. A vždy, keď uhádol súťažiaci skôr, alebo sme nestihli uhádnuť to slovo, tak mal náš pes bod,“ prezrádza neporaziteľná moderátorka a redaktorka, ktorú tak dokonca raz v hre porazil aj vlastný pes.  

Doma však hrávajú najmä klasické spoločenské hry, na ktoré majú vyhradené vlastné miesto. Aj Ježiško tak okamžite vedel, že dvoch „závislákov“ najviac poteší hŕbou nových hier. Profesionalita však so sebou prináša aj negatíva. „Trošku máme problém, že sa ľudia proti nám už boja hrať, keďže vždycky vyhráme. Pritom máme aj úplne nové hry, ale sme neskutoční a ladíme spolu,“ vysvetľujú dnešní kuchári, ktorých pred vyše troch rokov zoznámil kamarát. Práve vďaka nemu dnes uvidíme zladený kuchársky súboj Danky a Kamila.

Sledujte celebritnú výzvu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka