Evelyn so Števom sa obávajú najhoršieho: Mama nás zabije, ak budeme grambľaví!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Do celebritnej výzvy Mojej mamy dnes prichádzajú ďalšie tváre. Po pár mesiacoch tak opäť uvidíme hercov z obľúbeného sitkomu Svet podľa Evelyn v akcii. Hlavná aktérka Evelyn bude ako o život bojovať so Števom Martinovičom proti Kristíne Farkašovej s Lukášom Dózom. Števo s Evou však mali najväčšie obavy z toho, čo na ich varenie povie kritické oko Števovej mamy. „Bude to ťažké, viem, že moja mama je vynikajúca kuchárka. Ona keď pozerá relácie o varení, vidí veci, ktoré ja nevidím. Všíma si najmä grambľavé prsty. Mne je jedno, ako to uvarím, len aby som pritom nepôsobil grambľavo,“ prekvapuje nás Števo.

Evelyn však videla najväčší problém v cviklovom rizote s výraznou chuťou kozieho syra. Na rozdiel od Števa, ktorý ho priam vyhľadáva, kozia pachuť ju dokáže vyviesť z rovnováhy.Chutí ako vemeno. Ja si predstavujem vnútro kozy, keď to jem,“ hovorí Evelyn. Namiesto podobných experimentov si dá doma radšej špenát, cuketu či iné bezmäsité jedlá: Nejem mäso, takže doma jem veľa vecí zo zeleniny a veľa vegetariánskych vecí.“ Najväčšiu traumu však majú obaja kuchári z čias školskej jedálne. Evelyn doteraz striasa pri pomyslení na „žilnaté“ mäso či kolienka. Rovnako hnusné boli podľa nich aj školské raňajky, ktorým dominovala neidentifikovateľná nátierka a presladené čaje. Uvidíme, ako sa ich gastronómia za tie roky posunula.

Sledujte celebritnú výzvu Moja mama varí lepšie ako tvoja s hercami sitkomu Svet podľa Evelyn dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka