Habovcom pomáha k úspechu spolupráca aj krik: Niektoré matky si potápajú vlastné dcéry!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Habovci sa včera opäť vrátili na televízne obrazovky, aby tak mohli pokračovať v skvelých kuchárskych počinoch a zohratej spolupráci aj v tomto roku. So svojimi výkonmi sú stále spokojní a viac posilňovať sa už jednoducho nepotrebujú. „Posilniť? Už som si dal borovičku. Alebo ja budem ‚kaučovať‛ a ty budeš variť,“ smej sa Peťo. Vtom sa nad prípadnou výmenou rolí zamyslel aj brat Vilo: „Ja by som bol pri sporáku taký istý ako som teraz za pultom, len možno by tam bolo ešte viac kriku. Nejako extra by ma to neovplyvnilo.“

Peter s bratom úplne súhlasí, dôležitá je preňho obojstranná spolupráca. „Či to je odtiaľ alebo odtiaľ, dopĺňame sa. Ja takisto potrebujem pomoc, nemám osem rúk, aby som mohol všetko robiť naraz. Niektoré matky sa tam postavia a ‚vykecávajú sa‛. Ten čas je potom rýchlejší, než keď stlačí gombík,“ myslí si Peter. Mnohí ľudia sa ho neustále pýtajú, či mu nevadí Vilov krik. Pravdou však je, že ho stimuluje k ešte lepším výkonom. Možno práve vďaka tomu im to v kuchyni tak hrá už vyše mesiaca. Za ten čas sa mnoho zmenilo, no Peter sa stále cíti rovnako: „Varenie je také isté. Keď ho budem počúvať, bude to stále dobré. Stále som pod stresom.“ Niet divu, že Habovcov tak postupne napodobňuje čoraz viac ľudí. „Napodobňovať nás môžu, ale Habovci budú len jedni. Nech si každý uvarí svoj recept a nech tu sa ukáže, že je dobrý, pretože ho ohodnotí špecialista,“ dodáva Vilo.

Sledujte Habovcov aj dnes v premiérovej epizóde Moja mama varí lepšie ako tvoja o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka