Hraj na tie ruky, do mačky! Pozrite si najlepšie a najvtipnejšie Vilove hlášky!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Habovci sa stali bez debaty najväčším fenoménom obľúbenej a mimoriadne úspešnej relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja. Či už Vilo súťažil s Dávidom alebo najnovšie s Petrom, každá časť s Habovcami sa niesla v znamení nečakaných situácií a nekonečnej dávky smiechu. Vilove spontánne reakcie na  spôsobili vznik desiatok, ba až stoviek nových hlášok, z ktorých nám budú ešte dlho rezonovať v hlave. Rozhodli sme sa priniesť vám výber tých najlepších z nich, hoci nie všetky sa nám do nášho videa zmestili. Nechýbajú medzi nimi ani legendárne „do mačky“ či „hraj na tie ruky“. A to nie je ani zďaleka všetko. Zabavte sa s nami pri pozeraní toho najlepšieho z najlepšieho, vďaka čomu budeme na Habovcov spomínať ešte veľmi dlho.

Sledujte Habovcov v premiérovej epizóde Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka