Jej chlapskú záľubu nechápe ani vlastný frajer: Kvôli futbalistom by urobila čokoľvek!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Navonok krehká dievčina má v sebe kúsok chlapskej vášne. Proti Košičanom Majke s Michalom Kurkovcami dnes zabojujú nové súperky z rovnakého mesta, čo zaručuje kvalitný východniarsky súboj. Dievčatám Majke a Barbore situáciu a počiatočnú trému uľahčilo jednoduché jedlo, ktoré dostali, no aj tak boli oproti súperom v nevýhode. „Na nich bolo vidno, že nemajú veľký stres. My sme mali stres z toho, či to všetko stihneme, no napokon sa to podarilo,tešia sa Košičanky.

Mama Majka sa venuje najmä rodine a záhradke, dcéra Barbora však je pravdepodobne skôr po otcovi. „Ja študujem na vysokej škole a popritom brigádujem a  rada pozerám futbal. Som fanúšička Realu Madrid,“ prekvapuje nás sympatická blondínka. Zaujímavosťou je, že k tomuto chlapskému športu sa dostala úplne nečakane. „Začal s tým brat, pozeral futbal a ukazoval mi športovcov, ako vyzerajú a niektorí sa mi zapáčili, tak som ho začala pozerať. Frajer nemá až tak rád futbal, no je donútený,“ prekvapuje nás Barbora, ktorá je futbalom obklopená prakticky všade, hoci len ako pasívna hráčka. V našej kuchyni to však dnes pasívny súboj rozhodne nebude.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka