Konečne mohol niekto dirigovať jeho: Z moderátora sme spravili profi kuchára!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Hoci sa Milan Junior Zimnýkoval doteraz vareniu pred kamerami vyhýbal, ako sa len dalo, tentoraz spravil výnimku. K vareniu priamo v štúdiu Mojej mamy ho prizvala vedúca redaktorka Plus Jeden Deň Magazínu Scarlett Samuhelová. Pod jej taktovkou mal za úlohu uvariť cestoviny so cherry paradajkami a bazalkou, ktoré si sám zvolil. Na jedlo a rýchle odpovede na jej zvedavé otázky mal len 17-minút. Nedostatok času však nebol jediný problém. „Zabudol som tam dve podstatné veci. Pripravoval som si ich, len som ich zabudol doma vo vetrovke. Najviac tam chýbalo čierne korenie a trstinový cukor,“ prezradil nám Milan a zároveň si uvedomil, že sa práve vyhovára rovnako ako všetci súťažiaci. 

Spomínaný recept robieva doma pomerne často, akurát s cestovinami, ktorým jeho malá „diktátorka“ hovorí „mašuičky“. Vtedy ho však nikto neobťažuje zvedavými otázkami a netlačí ho ani čas. Práve ten mu bol osudný, na tanier nestihol naložiť celú porciu: Dal som veľa vody, cestovín a potom sme dlho čakali. Sedem minút, kým zovrie voda  a ďalších sedem, kým sa uvaria cestoviny. zovretie. Stačilo tri hrste a bolo by.“ Vďaka tejto skúsenosti však bude zas o čosi múdrejší a lepšie sa vžije do kože všetkých súťažiacich. Milan nám na záver prezradil aj recept na jeho obľúbené cestoviny. „Je to jednoduché: Máme maslo, paradajky, crem fresh a všetko to skamarátime. Môže tam ísť slaninka na chuť, cesnak, víno, cukor. To by sa malo diať, kým sa pripravia cestoviny. Chvíľočku by to malo odstáť a hotovo,“ dodáva obľúbený moderátor a kuchár v jednom.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka