Krátkovlasá vegánka sa mení ako chameleón: Originálny imidž ju radí medzi žiadané modelky!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Spoznávate ju? Súťažiaca Terezka Nosková dnes predstaví s mamou Zuzkou svoje vegánske umenie už po tretí raz. Už aj tak dosť výrazná dievčina však neprišla do tretice len s novými receptami, ale najmä s novým imidžom. Zbavila sa hnedej farby vlasov a stala sa z nej čistá blondínka. Podobné zmeny však nie sú v jej živote ničím neobvyklým. Vyskúšala už prakticky všetky možné farby okrem zelenej. „Ja si často farbím vlasy aj kvôli tomu, že fotím a natáčam, tak potrebujem mať stále zmenu. A celkovo som nespokojná s farbou po istom čase,“ prezrádza Terezka.

Mladá vegánka si to však môže bez problémov dovoliť, keďže sa živí modelingom z oboch strán fotoaparátu, či už ako modelka alebo fotografka. „Stále je to s foťákom, no raz som pred a raz som za foťákom. Nikdy som nerozmýšľala nad tým, kde to je lepšie, ale asi fotenie ma baví viac,“ hovorí mladá vegánka. Do modelingu ju však oslovili ešte v čase, keď mala vlasy. Neskôr si oholila boky a potom to už bol len krôčik k tomu, aby sa ostrihala úplne nakrátko. „Neviem, či je to trend, skôr je to zaujímavé, lebo je to neobvyklé. Nejde však o tie vlasy, skôr ide o mňa. Aj kebyže mám vlasy, robím modeling,“ dodáva Terezka. Čo myslíte, pristane jej blond farba?

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka