Kuchársky sen splnil sebe i fanúšikom: Vilo Habo vydal vlastnú kuchársku knihu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Na Habovcov odteraz nebudeme myslieť len vďaka relácii Moja mama varí lepšie ako tvoja, ale aj vďaka ich skvelej knižnej novinke. Vilo vypočul prianie tisícok verných fanúšikov a rozhodol sa zozbierať stovky receptov do knižnej podoby. „Veľmi veľa divákov mi písalo, aby som robil niečo s receptami. Hoci som veľa váhal, napokon ma presvedčili. Je krásna. Ja, ako obyčajný človek, som mal slzy na krajíčku,“ neskrýva dojatie hrdý autor Vilo. Nikto z Habovcov by na začiatku ani netipoval, že to dotiahnu až takto ďaleko, o to väčšie dojatie teraz prežívajú.

Za knihou však stojí kopec práce, energie a driny. Našťastie im s ňou a receptami pomáhal aj rodinný známy. A na aké recepty sa môžeme tešiť? „Budú tam tradičné slovenské recepty, lebo ja mám taký pocit, že zo slovenskej kuchyne sa vytrácajú tradičné jedlá. Budú tam recepty svokry, mamy, otca. Recepty, ktoré ľudia už teraz nepoznajú a nedali by do úst, pretože majú predsudky, ako napríklad srdcia, žalúdky. Boja sa toho, že je to nechutné,“ vysvetľujú nám všetci traja Habovci. Najlepšie je podľa nich to, čo máme doma. Keďže Vilovi dala relácia nesmierne veľa do života, aj názov bude inšpirovaný práve ňou a bude sa volať Vilo Habo varí lepšie ako tvoja mama. Knihu si môžete objednať vo vybraných kníhkupectvách už teraz!

Sledujte nové recepty Habovcov v relácii Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka