Legenda je späť: Vilo Habo prekvapil súťažiacich nečakaným vstupom do hry!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Najväčšia legenda Mojej mamy sa vrátila. V dnešnom druhom súboji medzi Haklovcami a Vojtekovcami uvidíme vzácnu návštevu. Zhodou okolností totiž prišiel na nakrúcanie aj Vilo Habo, ktorý priniesol pre celý štáb príjemné kuchárske prekvapenie. „Jojkári ma poprosili, či by som im niečo nenavaril, tak som im pripravil segedínsky guláš. Varil som takmer do polnoci. Spojil som príjemné s užitočným,“ hovorí Vilo. Jeho segedín bol skutočné báječný a v priateľskej atmosfére ním zasýtil celý štáb.

Zrazu však Habovi skrsla v hlave skvelá myšlienka: „Práve sa išlo variť. Hovoril som si, idem sa tam pozrieť. Zhodou okolností všetci vravia: Vilo, poď!“ A tak naša legenda spontánne vstúpila priamo do deja medzi obe súťažiace dvojice. Wau, to boli neskutočné pocity, že som sa mohol vrátiť tam, kde som to začal. Bola tam nervozita v štýle hraj na tie ruky,“ neskrýva Vilo obrovské nadšenie. Horšie na tom boli samotní súťažiaci, ktorí neboli príliš nadšení z Vilových pripomienok a cenných rád. Miestami ho dokonca poslali kadeľahšie. „Robil som koštovku toho, čo uvarili. Už im možno aj vadilo, že som im tam vbehol. Teraz však môžu vidieť, aké je to variť pod takým časovým stresom,“ myslí si Vilo, ktorý od nás odišiel s príjemným pocitom domov.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJdke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka