Mama inšpirovala rok po pôrode aj dcéru: Teraz má o dvadsať rokov mladšieho bračeka!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Po vyše týždni sme sa včera rozlúčili s Michalom, Evou a jej povestnými víťaznými tančekmi, ktoré vždy predznamenávali ďalší postup v hre. Včera však „južanské“ baby Hela s dcérou Simou obrátili kartu a pre zmenu si od radosti zaskákali ony. Preraziť v hre s 500 eurami sa dievčatám podarilo vďaka originálnemu receptu na babičkine restované zemiaky s cesnakom a bravčovým karé. Hoci súperom sa zdalo jedlo slané a mastné, pani Helenka bola s výsledkom nadmieru spokojná. Recept jej však sadol hneď dvojnásobne. Babičkou je totiž posledné štyri roky aj v súkromí. 

Zaujímavosťou je, že spolu s dcérou Simonou sa takmer „stretli“ na materskej dovolenke. Obe ženy majú doma chlapcov v približne rovnakom veku. Ako prvý prišiel na svet Helin Momo, ktorý bude mať o chvíľu šesť rokov, potom zas Simonin Ado, ktorý bude čoskoro oslavovať päť rokov. Keď sa narodil malý Momo – Simin brat, myslela som si, že to bude pre ňu dobrá antikoncepcia, ale opak sa stal pravdou,“ smeje sa „babkomama“ Helena, ktorá sa dnes nesmierne teší obom prírastkom. Hoci je medzi 25-ročnou Simonkou a jej malým bračekom 19-ročný vekový rozdiel, ich súrodenecký vzťah je dokonalý.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja so Simou a Helou dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka