Milan nám to už nikdy nezopakuje: Ako vznikla jeho prezývka Junior?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Tento týždeň bol v Mojej mame mimoriadne plodný nielen na zábavné situácie, návrat Vila Haba, ale aj nové poznatky, vďaka ktorým budeme opäť o čosi múdrejší. Hneď v pondelok nastúpili úplne nové dvojice. Jednou z nich boli Čiernohorci Nicholas s mamou Jasminou, ktorí našli na Slovensku útočisko pred vojnou. A práve mladší z dvojice počas varenia položil moderátorovi Milanovi Juniorovi Zimnýkovalovi otázku na telo: Prečo sa voláte Junior? To som nepochopil.“

A Milan Junior Zimnýkoval sa rozhodol, že prvý a poslednýkrát nám všetko podrobne vysvetlí. „Je okolo 25. novembra 1998. Prichádzam do jedného regionálneho rádia, kde je programovým riaditeľom Michal Hudák. Prijíma človeka, ktorý sa volá Milan alebo Miňo. A keďže tam už jeden Miňo bol, hovorí: Musíme ti vymyslieť nejaké meno.“

Týždeň na to vysielal Milan svoju prvú reláciu so súčasnou manželkou Marcela Forgáča. Deň pred vysielaním jej Mišo Hudák zavolal so zásadnou otázkou, ktorá navždy zmenila jeho život: „Ako sa má Junior?“ A odvtedy je Junior Juniorom. Škoda len, že autor otázky počúval len prvých päť viet Milanovej spovede, keďže na zvyšok sa už popri varení nedokázal sústrediť.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja opäť zajtra o 17:55 na JOJke! 

Ďakujeme za vaše názory

Fotka