Mladá rebelka zadychčí aj súpera: To najlepšie si však chystá na koniec!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Aj dnes to bude v kuchyni poriadne žiť vďaka mladej rebelke Terezke a Ľubici, ktorá je starou mamou Terezkinho priateľa. Jej mamina sa vraj nechcela „strápniť“, a tak si mladá kuchárka povolala náhradu. Terezka má síce len 19 rokov, no už odmalička nezaháľala a rozhodla sa profesionálne venovať tancu. „Od piatich rokov som mala tanečnú skupinu. Bola to veľmi dobrá skupina mojich kamarátok, veľmi mi to chýba, no všetci sa rozutekali preč,“ hovorí niekdajšia tanečnica. 

Dnes už síce aktívne netancuje, no tanec v krvi jej zotrval, čoho svedkami sa staneme aj dnes priamo pri varení, keď sa snažila roztancovať aj súpera Patrika. So svojím výkonom však nie je stopercentne spokojná. „Bola som úplne v strese a nečakala som, že budem musieť tancovať a niečo Paťa naučiť. Tma pred očami, na nič som si nevedela spomenúť. Toto keď uvidí moja trénerka, tak sa bude hanbiť,“ myslí si mladá kuchárka. Kroky by vraj aj sedeli, akurát jej chýbala muzika. Terezka sa však chystá na ostré kolo, pretože sľúbila, že ak vyhrá, zatancuje nám už v hudobnom sprievode. Okrem toho nám prezradila aj to, že rada vytŕča z davu a na jej hlave sa tak už čoskoro objaví modrá farba vlasov.

Sledujte tanečné varenie v premiérovej epizóde Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka