Mladý kuchár má výčitky pred upratovačkami: Strach z veľkého neporiadku!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Patrika a Mariána Spustovcov si väčšina z nás spája najmä v súvislosti s minulou stredou, kedy porazili legendárnych Habovcov. Tým to však rozhodne neskončilo a svoju výhru si obhájili aj v ďalších súbojoch a nemienia v tom prestať. Nad súpermi sa im darí vyhrávať napriek tomu, že nemajú žiadnu premyslenú taktiku. „Je to hlavne aj o ingrediencii a aké jedlo dostaneme. Najdôležitejšie je však to, že sme už nechceli  nechať taký neporiadok ako minule,“ prekvapuje nás otec Marián.

Pravdou však je, že nie sú prví a ani poslední, ktorí za sebou zanechávajú na doske poriadnu spúšť. Obaja to však berú až príliš vážne a okrem dokonalého jedla sa čoraz viac snažia dbať aj na minimalizáciu neporiadku. Nedávno však kvôli tomu takmer nestihli dokončiť včas jedlo, čo im mohlo byť osudné. „Nie je tam čas na upratovanie, vzniklo to tak spontánne. Ingrediencie, ktoré nepotrebujem, len dám nabok,“ vysvetľuje Patrik príčinu vzniku neporiadku, za ktorý sa miestami aj hanbí. Aby sme si však nemysleli, že „bordelárom“ je Patrik aj v súkromí, doma si po sebe vždy uprace. „Keď sa niekomu nepáči, aký tu necháme neporiadok, nech sa príde pozrieť k nám domov," vyzýva všetkých Patrikov otec. O poriadok sa, samozrejme, doma stará aj jeho manželka, ktorá však doma nevarí.

Sledujte Spustovcov aj dnes v premiérovej epizóde Moja mama varí lepšie o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka