Moderátor riešil obrovskú dilemu: Ako sa obliecť na silvestrovský súboj hviezd?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Posledný deň v roku je v každej rodine špeciálny a nesie sa v znamení najväčšej zábavy. Iné to nebude ani na obrazovkách JOJky. Počas dnešného silvestrovského večera vám prinášame špeciálne vydanie relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja. Po prvýkrát si v našej televíznej kuchyni neskrížia varešky súťažiace rodiny, ale známe osobnosti. Variť totiž budú porotcovia z najúspešnejšej šou Česko Slovensko má talent: Jakub Prachař s Dianou Mórovou proti Jarovi Slávkovi s Jakubovou manželkou Agátou Hanychovou. Uvidíme tak netradičný, no zaujímavý súboj a zistíme, aké kuchárske talenty sa v porotcoch skrývajú.

Na silvestrovské vysielanie Mojej mamy sa svedomito pripravoval aj moderátor Milan Junior Zimnýkoval, ktorý však celý čas riešil obrovskú dilemu – ktorý motýlik si zobrať. „Vestička nachystaná, ,hodziny nachystané, lakovky tiež. Nachystaný je tiež známy český zabávač Jakub Prachař, ktorý sa objaví u nás i vo filme Padesátka. Tak si pozrite Jakuba, Didy Mórovú a oveľa, oveľa viac,“ vyzýva moderátor všetkých k sledovaniu silvestrovskej Mojej mamy. A má pravdu, dnes večer sa skutočne máte na čo tešiť, pretože aj špecialista bude špeciálny, keďže o víťazovi bude rozhodovať na slovo vzatý odborník  náš legendárny Vilo Habo.

Nenechajte si ujsť špeciálne silvestrovské vydanie Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes večer o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka