Na obrazovkách sa táto herečka cíti ako doma: Známi ju volajú rómska herecká celebrita!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Po včerajšom katastrofálnom vyradení oboch súťažných dvojíc špecialistom Marekom Ortom prichádzajú úplne nové dvojice. Jednou z nich je temperamentná Emília s dcéru Sandrou, s ktorými sa rozhodne nebudete nudiť. „My to už máme v krvi, u Rómov netreba vzdelanie, ale oni sa už takto narodia,“ začína rozprávanie Emília. Svoj temperament dnes na verejnosti nebude zúročovať po prvýkrát. Pracuje totiž pre rómsku internetovú stránku ako ochutnávačka jedál. Ich zoskupenie sa volá Hábe komando.

Svoj talent berie skutočne vážne. Emília má okrem skvelých kuchárskych zručností rozbehnutú hereckú kariéru. Dokonca má za sebou aj herecký kurz. Keďže hrala vo viacerých seriáloch a reláciách, medzi Rómami jej nepovedia inak ako „rómska herecká celebrita“. „Účinkovala som napríklad v Rodinných záležitostiach, ktoré ešte neboli odvysielané. Hrala som tam sexi susedku. Od Čechov som dostala rolu odporkyne v českej Súdnej sieni,“ vysvetľuje umelkyňa. Dokonca jej nerobilo problém naučiť sa scenár v priebehu jedného dňa. Výsledok však stál za to. Ďakoval jej celý štáb vrátane samotného režiséra.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka