Najhorší na ich varení je chaotický nákup: Dlháňovi v špajze nepomohla ani výška!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Milota s Christianom Likovci pokračujú po dvoch remízach a včerajšej výhre nad Babulou s novými súpermi a čerstvými receptami. Hoci sa im podarilo prebojovať zo všetkých síl až do štvrtého súboja, ich počiny neboli doteraz stopercentné. Najväčšie chyby však, paradoxne, nezažívali pri samotnom varení, ale v úvodnom nákupe ingrediencií pod časovým stresom. „Naozaj je veľmi ťažké pospomínať si na všetko pri nákupe surovín. Mám tendenciu mu to hovoriť v slede, ako mi to napadne a tým pádom mu spôsobím totálny chaos,“ hovorí Milota. Christian, ktorému sa vďaka tomu totálne pomotala hlava.

Napokon si aspoň vymyslel tajný plán a podarilo chodiť za pult a nie predeň. Veľkú výhodu majú pri hľadaní surovín práve najvyšší súťažiaci, presne ako Christian. „Výška mi pomohla, no problém bol v tom, že som sa  nevedel zorientovať. Boli tam malé písmenká. Keď som hľadal soľ, pozeral som biele a zrazu tam bol puding,posťažoval sa nám mladý kuchár. Do karát mu však našťastie hrá aj dobrá hokejová kondička, hoci aj tá už postupne kvôli škole upadá. „Teraz sa venujem učeniu a okrem varenia maturujem. Kondičku sa snažím mať, ale tri mesiace som nepohol ani prstom. Preto sa snažíme variť zdravšie, hoci to tak na prvý pohľad nevyzerá,“ dodávajú Likovci. 

Sledujte štvrtý súboj Miloty a Christiana v premiérovej epizóde Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka