Najväčších kritikov majú doma: Špecialisti sa už na seba v televízii radšej nedívajú!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nestáva sa to často, no predsa sa nám podarilo odchytiť súčasne oboch špecialistov počas priateľského kolegiálneho rozhovoru. Príležitostí na ich spoločné stretnutia a rozhovory o veciach, ktoré zažívajú, totiž veľa nebýva. Zuzka však dodnes spomína, ako sa bola ešte pred štartom relácie pozrieť na to, ako Martin hodnotí, keďže vtedy bola pred kamerami ešte nováčik. Martina však napokon dobehla veľmi rýchlo.

Po príchode domov, samozrejme, s obľubou sledujú premiérové epizódy s celou rodinou. Ja si z archívu stíham pozrieť večer, keď prídem. Doma to u nás pozerajú všetci, tí sú moji najväčší kritici,“ prezrádza Martin. Podobne je to aj u Zuzky. Jediný problém majú so sledovaním samých seba.  „Moje časti pozerá tiež rodina a potom mi volajú. Nie som príliš schopná pozerať samu seba, ale sledujem Martina a Mareka, pretože na seba sa ťažšie pozerá,“ smeje sa Zuzka. Dôležité u oboch špecialistov je pri hodnotení to, aby dokázali opísať všetko, čo divák nevidí. „Diváci vedia, že keď sa im napríklad niečo spáli, nie je to dobré. My to však nevidíme, len ochutnávame, nemusíme vždy reagovať na to spálenie. My hodnotíme iba to, čo jeme,“ dodáva Korbelič.  

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka