Nápady na recepty nachádza úplne všade: Mladú umelkyňu inšpirovala slovenská herečka!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Do Mojej mamy dnes zavítajú dievčatá Mrázkové. Viktória má len 14 rokov, no medzi hrncami vie tancovať dokonale už celkom dlho. „Baví ma variť. Všade varím aj doma aj u kamarátky,“ prezrádza Viktória. Aj jej mamina Eva nám potvrdila, že už odmalička mala rada „varenie“ v piesku a blate. Okrem toho však svoje umenie nepredvádza Viktória len v kuchyni, ale aj v divadle: „Chodím na divadelný u nás v dedine už štvrtý rok. Je to pre ľudí od nás z Bátoviec i širokého okolia.“ Ak by ste si však mysleli, že raz bude herečkou, ste na omyle. „Chcem byť skôr kuchárkou ako herečkou. Určite kuchárka a ísť na hotelovú,“ hovorí mladá kuchárka.

Zaujímavosťou je, že receptami ich inšpirovala aj slovenská herečka Dada Gudabová. „Jeden recept bol od herečky, ktorá chodí k nám do divadla. Bola tam ochutnávka a robila haruľu na chlebe a dala to zapiecť s kyslou kapustou,“ prezrádzajú nám dnešné kuchárky. Napokon si ho však predsa len trocha pozmenili a pridali si doň aj slaninku. Uvidíme, či im pomôže herecké šťastie aj v dnešnom varení.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka