Po pol roku je späť bez kroja a s novou posilou: Pomôžu jej súčasné miernejšie pravidlá?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Detvianka Milka patrí nielen k verným diváčkam, ale aj k súťažiacim, ktoré to už majú v našej šou za sebou. Mnohým z vás je jej tvár povedomá, keďže súťažila ešte koncom augusta v počiatkoch Mojej mamy s krstnou dcérou Jankou, ktorá bola odetá v kroji. Vtedy však ich tradičná podpolianska haruľa nevyšla podľa ich predstáv. Špecialistka im vytkla surovú kapustu, absenciu múky či korenia a nevýraznú chuť. Šestnásťročnú Janku vypadnutie sklamalo a práve kvôli nej prišla Milka na reparát. „Keďže pri odchode zosmutnela, tak mi povedala: Chod si to skúsiť sama. Dobre, ja som povedala, súhlasím. Dokážem ti to a splním ti želanie,“ vysvetľuje Milka dôvody svojho príchodu.

Odvtedy sa však v Mojej mame postupne zmiernili pravidlá v prospech súťažiacich. Napríklad ingrediencie v špajze boli pred nakrúcaním zakryté, a tak si ich súťažiaci nemohli obkukať. Podobne náročné to bolo aj s dopĺňaním ďalších surovín, povolená bola len jedna. „Pravidlá sú jemnejšie, vtedy boli dosť prísne. Už len stena, ktorá bola na začiatku zakrytá, nám to poriadne sťažila. Jediné, čo sme videli, bolo ovocie a zelenina,“ potvrdzuje Milka. Uvidíme, či podobne ako minule, aj dnes bude mať Milka s mamou dôvod na spev. Temperamentná Detvianka nám však sľúbila, že ak všetko dopadne podľa jej predstáv, máme sa na čo tešiť.

Augustové varenie Milky s krstnou dcérou Jankou nájdete v našom archíve!

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka