Po vypadnutí prišla podporiť priateľa: V zákulisí to je náročnejšie než v akcii!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Po mesiaci nás prišla navštíviť do Mojej mamy niekdajšia súťažiaca Milota Liková, ktorá ešte vo februári bojovala so synom Christianom. Darilo sa im až do chvíle, kým ich Marek Ort neposlal spolu so súpermi domov. Tentokrát bol však bolo cieľom  príchodu niečo úplne iné: Milota prišla podporiť svojho priateľa s dcérou. „Varila som so synom a teraz varí priateľ s dcérou, ktorá je so synom v rovnakom veku. Najskôr sme chceli variť proti sebe, čo však nebolo možné, tak sme to napokon spravili takto,“ vysvetľuje Mariánova priateľka. Hoci to na prvý pohľad nevyzerá, byť v zákulisí pre ňu nie je žiadna výhra. Pre mňa je to takto oveľa ťažšie, než keď som stála v kuchyni a varila som ‚live’. Veľa vecí by som chcela, aby urobili, no nemôžem im to povedať,“ hovorí exsúťažiaca.

Dôležité však je, že s výkonom priateľa Mariána a jeho dcéry Laury bola nadmieru spokojná. Milota s nimi poctivo cvičila aj doma a pričinila sa o kvalitný výber receptov. Uvidíme však, ako Laure sadne dnešný recept a či jej výkon bude stačiť na zohratých Martinčanov.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka