Pohár trpezlivosti pretiekol: Reakcia Habovcov na drsné slová neprajníkov!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Habovci sú momentálne vašou najobľúbenejšou dvojicou v Mojej mame. Vila sme však spoznali už pred niekoľkými mesiacmi, pri varení s Dávidom, jeho dvojičku Petra zas o čosi neskôr. Za ten čas si Habovcov obľúbili státisíce ľudí, no ako to v živote býva, pribudlo aj zopár neprajníkov, ktorí sa prejavujú najmä v nenávistných komentároch na internete. Z niektorých sú Habovci poriadne zaskočení a pri ich čítaní sú smutní. „My sme tu preto, aby sme varili. To, čo si o nás niektorí myslíte, nie je pravda. Nie sme takí, ako nás vykresľujete,“ hovorí Vilo a jedným dychom všetkým odkazuje: „Nedokážem všetkým odpisovať. Tí, ktorí ma urážajú, odkazujem: Nemáte na to nijaké právo. Neviete, aká som osoba.“

Ideálne by podľa neho bolo, keby si všetci neprajníci prišli s nimi zmerať sily a nielen kritizovať spoza počítača. „Skúste nás aj pochváliť, že sme niečo urobili. Krik nie je o tom, čo si vy myslíte. Mňa to vždy vyburcuje a Vilo je tam na to, aby ma viedol k vareniu,“ rozpráva Peter. Nemenej ho však urážajú aj drsné komentáre na adresu špecialistov. „Hlavne neurážajte hodnotiacich kuchárov, lebo oni už majú niečo odvarené, takže vedia, čo robia,“ vyzývajú Habovci. Vilovi sa dokonca stala nepríjemná príhoda, keď sa s ním chcel fotiť človek, z ktorého napokon vysvitlo, že šíri nepríjemné komentáre na internete. Našťastie väčšina ostatných komentárov je ladená v pozitívnom duchu.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja s Habovcami dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka