Pravý folklorista vie, čomu kúpači neodolajú: Po Milanovej odmene idú ako po údenom!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Moderátora kulinárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja Milana „Juniora“ Zimnýkovala sme zastihli počas veľkonočného fotenia a zdobenia barančeka spolu s Vladom Voštinárom. Odetý v zaujímavom folklórnom kostýme však Milan nebol náhodne. V mladosti vystupoval vo folklórnom súbore, s ktorým zažil počas Veľkej noci kopec zaujímavých príhod. „Mali sme napísaný zoznam vyše dvadsiatich dievčat a už o šiestej ráno sme klopali na prvé dvere,“ prezrádza moderátor, ktorý u každého dostal zaslúženú výslužku v podobe desiatok poldeci.

V šibaní dievčat ich podporovali aj všetci otcovia dievčat, hoci u nich doma narobili poriadnu zlobu. Už vopred však išli na istotu a vedeli, kde presne sa nachádza kúpeľňa. Dnes už u Zimnýkovalovcov vyzerajú sviatky trochu inak, hoci tradície pretrvali. Na Veľkú noc chodí s manželkou a dcérkou na Liptov do Jánskej doliny, kde si užívajú sviatky jari v tradičnom stýle. „Ráno ťukali chalani na okno s muzikou, či môžu vyšibať, oblievať. Volal som na recepciu, či môžu prichystať tridsať borovičiek. Kým išli k poslednej chatke, už som ich opil. Pre mňa ako folkloristu je česť opiť iných folkloristov,“ dodáva s úsmevom moderátor, ktorý v týchto chvíľach zažíva čosi podobné. Viac sa dozviete v našom videu.

Prajeme vám príjemné prežitie Veľkonočného pondelka a spolu s Milanom "Juniorom" Zimnýkovalom sa na vás tešíme už dnes o 17:55 na JOJke v relácii Moja mama varí lepšie ako tvoja!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka