Prerábali sme štúdio Mojej mamy: Na aké novinky sa môžete tešiť?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Obľúbená relácia Moja mama varí lepšie ako tvoja sa objavuje s veľkým úspechom na obrazovkách už od augusta. Neustále sa vám snažíme prinášať nejaké novinky a tentoraz prišiel rad aj na samotné štúdio, ktoré sme sa rozhodli zmodernizovať. Všetky zmeny mala v oku interiérová dizajnérka Zuzana Obšitníková, ktorú poznáte napríklad z relácie Nové bývanie dizajn. O zmenu scény ju požiadal režisér relácie Tomáš Eibner. „Rozhodli sme sa však, že sa to bude týkať len dekorácie a doplnkov na policiach. Od Tomáša som dostala zadanie, aby som zmenila farebnosť, oranžovú dať trocha preč, lebo jej tu bolo veľa,“ vysvetľuje dizajnérka, ktorá sa v materiáloch zamerala skôr na čisté sklo či bielu keramiku.

Väčšina predmetov, ktoré sa bežne v kuchyni používajú, však zostala. Dózy plnené orieškami a pochutinami využila a premiestnila tak, aby pôsobili ešte zaujímavejšie. Všetky predmety vyberala Zuzana sama, keďže má s prerábkami štúdií bohaté skúsenosti. „Mojou prácou je to, že dekorujem scény na požiadanie režiséra. Vyberiem sa do obchodov a nakupujem podľa toho, čo sa mi páči a čo sa tu  hodí,“ hovorí skúsená dizajnérka.  Dekorácie nakupuje v bežných obchodoch a niektoré boli predsa len o čosi drahšie. Najdrahšie veci sú možno v obývačke. Koberec, komoda alebo váza sú drahé. Potom, samozrejme, aj spotrebiče,“ dodáva Zuzana. Prerábanie scény však bola poriadna veda. Niekedy tento proces trvá dve-tri hodiny, inokedy aj oveľa viac. Najväčšou odmenou pre šikovnú dizajnérku je to, keď štúdio ulahodí oku divákov. Prerobené štúdio v akcii uvidíte už čoskoro.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka