Šľachetný čin Vila Haba: Onkologicky chorému chlapčekovi splnil najväčší sen!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Vilo sa nezmenil a stále zostal človekom so srdcom na správnom mieste presne tak ako ho poznáme z obrazoviek. Počas jeho niekoľkomesačného účinkovania v Mojej mame stihol nazbierať desaťtisíce fanúšikov od tých najmenších až po najväčších. A keďže sa nepovažuje za žiadnu namyslenú celebritu, s mnohými z nich sa rád stretne. Jedným z najvernejších je malý Adamko, ktorý momentálne prekonáva zákernú leukémiu a len nedávno absolvoval náročnú liečbu na onkológii.

„Predstavujem vám nášho veľkého fanúšika Adamka, ktorý s napätím sledoval všetko,“ predstavil nám svojho verného fanúšika Vilo. Adamko sledoval Habovcov deň aj noc niekoľkokrát denne, dokonca aj v reprízach. Jeho mamina si lepšiu terapiu ani nemohla predstaviť: „Pri Adamkovi nám to veľmi pomohlo, pretože má za sebou veľmi náročnú liečbu na onkológii. Moja mama musela ísť každý deň, nech bolo akokoľvek. Veľmi sa na to tešil každý deň. Rýchlo vybavil školu a všetko tak, aby bolo hotové.“ Netrvalo však dlho a Vilo splnil Adamkovi veľký narodeninový sen – prišiel k nim domov na návštevu. Vilo však s prekvapeniami neprestal a malého fanúšika zobral na natáčanie Mojej mamy.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka