Súťažiaca nevie udržať bránicu: Pre nekonečné záchvaty smiechu zažíva bizarné situácie!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nechajte sa nakaziť smiechom! Proti šikovným Martinčanom dnes budú bojovať nové súperky zo Svidníka. Už teraz je isté, že mladá Anna s Antóniou sa zaradia medzi pamätné dvojice minimálne z jedného dôvodu. Anna je totiž absolútne neprehliadnuteľná nielen vďaka svojmu temperamentu, ale najmä pre jej výrazný a všadeprítomný smiech, ktorý je počuť na kilometre. Dokáže nám to už od prvej minúty. Záchvaty smiechu však neskončili ani po skončení vysielania. Mladá kuchárka sa však smeje do popuku prakticky nonstop, niet divu, že tak na každom mieste zažíva kopec bizarných udalostí.  „Áno, smejem sa stále. Bohužiaľ, včera nás takmer vyhodil šofér z MHD. Sme sa smiali a vadilo mu, že sme robili hluk, pritom tam nikto nebol,“ hovorí nechápajúc vysmiata kuchárka.  

Moja mama - zachvaty smiechu malicek

Zdroj: Aj obyčajný Juniorov vystrčený malíček je pre Anku poriadny dôvod na smiech.

Len málokedy sa tak stane, že si aj poplače. Svoje si však už vytrpelo aj jej bezprostredné okolie. „Mojim kamarátom to vadí, že im to píli uši, no zvykli si postupom času. Niekedy to bolo aj horšie. Mne to je však jedno,“ vysvetľuje Anka, ktorá do kontaktu s ľuďmi prichádza dennodenne aj vďaka práci recepčnej vo wellnesse. Ani odtiaľ nikto neodíde domov bez smiechu, čo je zárukou nielen dobrej nálady, ale aj vysokých tržieb.

Zasmejte sa s nami aj vy v dnešnej premiérovej epizóde Mja mama varí lepšie ako tvoja o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka