Súťažiaci majú pre moderátora veľké prekvapenie: Živý koncert rovno v štúdiu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Život v relácii Moja mama varí lepšie ako tvoja prináša každým dňom nové prekvapenia. Dnes si jedno veľké prichystala pre moderátora Milana „Juniora“ Zimnýkovala i všetkých ostatných súťažiaca Emília, ktorej nepovedia inak ako Babula. Jej rodina je plná umelcov, a tak nebol problém zobrať si so sebou jedného z nich aj priamo k nám do štúdia. Naživo nám dnes zaspieva jej sesternica Eva Paradi. „Som speváčka a prevádzkujem aj internetovú televíziu. Dnes bude môj spev ako darček pre Milana Juniora Zimnýkovala od našej Babuly. Ja a Babula sme sesternice,“ vysvetľuje rómska spevácka hviezda. Rovnako ako Babula, aj ona pochádza z veľkej umeleckej rodiny plnej spevákov, hercov a hudobníkov.

Zmysel ich rómskej televízie je veľký. Snažia sa ukazovať Rómov v čo najpozitívnejšom svetle. „Všetci vieme, že Rómovia sú v médiách ukazovaní ako špinaví. No netreba všetkých hádzať do jedného vreca. Práve my by sme chceli s našou televíziou ukázať, že aj takí Rómovia existujú a nie je ich málo, pokračuje Eva Paradi. Vďaka úspešnej speváckej kariére a niekoľkým CDčkam na konte je aj ona dôkazom toho, že Rómovia sú šikovní a nenapodobiteľný naturel už majú v krvi. 

Nenechajte si ujsť živé spevácke vystúpenie speváčky Evy Paradi v dnešnej premiérovej epizóde o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka