Kuchári to opäť zbabrali na plnej čiare: Prečo Ort po druhýkrát vyhodil obe rodiny?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Dnes totálne pohoreli všetci kuchári. V Mojej mame sa síce stáva pomerne často, že nie všetky jedlá dopadnú podľa predstáv súťažiacich či špecialistov, no doteraz sa vždy dalo nájsť aspoň zopár pozitív. Žiaľ, tentoraz nepresvedčili špecialistu Mareka Orta ani dievčatá Nagyové, ani Likovci. Pri suchých syrových fašírkach od Záhoráčok sa náš odborník takmer udusil a pri druhom jedle bolo zas mäso v strede surové, čo by sa pri kuracine rozhodne nemalo stať.

„Na týchto jedlách sa ťažko hľadali pozitíva, bohužiaľ to tak dopadlo. Dúfam, že sa to nebude stávať často a bude to len lepšie a lepšie,“ hovorí špecialista, ktorý sa preto rozhodol vyradiť obe dvojice. Na prvom mieste je pre Mareka pri hodnotení kuchárskych počinov práve chuť. „Niekedy sa stáva, že tie jedlá nie sú dobre naservírované, čo chápem, keďže je tam stres. Keď je chuťovo a technologicky v poriadku a nevyzerá to dobre, jedlo má šancu vyhrať. Ale keď je jedlo zle urobené, nedopečené a ani nevyzerá dobre, tak musia ísť preč obe rodiny,“ vysvetľuje dôvody pre ktoré sa dnes Marek rozhodol konať mimoriadne rázne. V pondelok sa tak stretneme v Mojej mame s úplne novými rodinami. 

Sledujte reláciu Moja mama varí lepšie ako tvoja opäť v pondelok o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka