Tajomstvá si chráni do poslednej chvíle: Helenka nám nechce prezradiť svoj tajný recept!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Sú milé, zohraté a šikovné, no aj tak sa nedajú. Dievčatá Simonku Molnárovú s maminou Helenkou Kollárovou dnes uvidíme už po piaty raz. Novým súperom však tentoraz neprichystajú tradičné prekvapenie v podobe podstielky na mäso, ale čosi úplne iné. Simonka si totiž pod zvonom našla svieže ovocné ingrediencie, ktoré znamenajú, že pôjde o jej obľúbený recept, kde spomínanú podstielku na mäso vymení za ryžu. Obe dievčatá sú však stále skúpe na detaily a prezradili nám len toľko, že variť sa dnes budú akési „veže“.

Súperi Tomáš s otcom Jánom sa všemožne snažia zistiť ďalšie podrobnosti, zatiaľ však bezúspešne. Ani samotný moderátor netuší, čo dnes plánujú dievčatá vykúzliť: Nikto nevie, volá sa to veža. Majú panenku, jablko, broskyňu...“ Jediné, čo chlapci vytušili je to, že to bude niečo „na stojáka“. Helenka však stále trvá na svojom a ďalšie podrobnosti tají. „No tento recept vám nemôžem prezradiť. Som partizán, nepoviem ani, odkiaľ máme tento recept,“ prekvapuje nás usmiata tajnostkárka Helenka. Časom však určite vylúštime jej záhadu a prídeme na to, čo sa skrýva za týmto „vežatým“ receptom, ktorý bude po dnešku aj tak navždy odtajnený a zapísaný v našej zbierke.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka