Takúto prehru nečakali ani v najhoršom sne: Marek Ort po tretíkrát vyhodil obe rodiny!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

História sa opakuje už po tretí raz. Hoci to tak možno na prvý pohľad nevyzeralo, dnešné jedlá Kurkovcov a Ľuptákovcov špecialistu Mareka Orta poriadne sklamali. Najväčším problémom bola podľa neho fádnosť oboch jedál. Jedlá ho sklamali do takej miery, až pristúpil k tomu najhoršiemu – vyhodil obe rodiny. Milke s Milkou a Michalovi s Majkou tak po vyhlásení výsledkov okamžite zamrzol úsmev na tvári, takýto výsledok nečakali ani v najhoršom sne.

Ich bezprostredné pocity po vyhadzove hovoria za všetko. Fakt som si myslela, že to bude remíza. Je to veľké prekvapenie, aj keď smutné. Nehovorím, že špecialista sa nerozumie do varenia, ale myslím, že problém je asi v ňom,myslí si Milka, ktorá nepostrehla žiaden zásadný problém vo varení. Jej súperka Majka si zas všimla, že ani jedno z jedál nebolo až tak veľmi skritizované: Už sme si vypočuli aj väčšie kritiky a tie jedlá nikto nevyhodil.“ Obe dvojice však berú celú situáciu s nadhľadom a nevylučujú, že ich v Mojej mame ešte v budúcnosti uvidíme.

Sledujte Moju mamu opäť dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka