Tancuje na parkete i pri hrncoch: Dominika Mirgová môže byť na svojho zverenca hrdá!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Mladý tanečník Štefan sa na konci poslednej epizódy poriadne odviazal, keď sa dozvedel, že so svojou babkou Zdenkou postupuje ďalej. Hoci ich do dnešného druhého súboja posunula „len“ remíza, radosť z postupu bola nespútaná, čoho dôkazom bolo Štefanovo víťazné tanečné gesto. Gesto malo vyjadriť niečo, aby som sa odprezentoval, aké štýly tancujem. Toto konkrétne bolo electro boogie. Ukážem aj viac, keď na to bude čas, lebo sa musím sústrediť hlavne na varenie,“ prezrádza mladý tanečník, ktorý má najradšej electro a pop. 

Diváci Mojej mamy však nie sú jediní, čo mali možnosť vidieť Štefanov skvelý tanečný talent. Už takmer dva roky totiž tento šikovný tanečník tancuje so známou speváčkou Dominikou Mirgovou.  K Dominike som sa dostal cez moju kamarátku, s ktorou sa poznám už veľmi dlho. Videla, ako tancujem, tak ma odporučila do tejto skupiny a už tam tancujem vyše roka a pol,“ prezrádza Zdenkin vnuk. Vďaka Dominike dokonca svojho času účinkoval aj v relácii Sladký život. Obrovský tanečný talent nezdedil po nikom inom, ako po svojej babke Zdenke, s ktorou si spolu pravidelne doma zatancujú a zaspievajú. Uvidíme však, ako im to pôjde aj v našej kuchyni.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka