Tentoraz už nič nefingoval: Obavy o Vilov zdravotný stav priamo pred kamerami!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Išiel až na doraz. Počas natáčania dnešnej epizódy sa Vilo Habo necítil vo svojej koži, čo bolo vidieť už od začiatku. Napokon sa mu však predsa len podarilo siahnuť na dno svojich síl a spolu s Petrom jedlo úspešne dovarili. No hneď ako začala pauza a Junior s Petrom sa pustili do ochutnávania jedla, Vilo už nad situáciou stratil kontrolu. Hoci sme u neho už niečo podobné zažili v špeciáli proti Lhotovcom, keď fingoval infarkt, tentoraz bolo všetko skutočné. „Necítim sa dobre, ale vážne teraz. Nemáš tu vodu?“ pýtal sa zoslabnutý Vilo moderátora. Keďže Vilo je diabetik, obavy o jeho zdravotný stav mal dokonca aj režisér: „Čo je, Vilo, zle ti je? Teraz vážne? Vodu, cukor zmerať...“ Vilo sa tak radšej pobral do zákulisia, kde si mohol odpočinúť. Podarí sa mu dohrať dnešný súboj proti Veronike a Silvii na sto percent, tak ako sme zvyknutí?                    

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja už dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka