Vilovi na autogramiáde asistoval aj moderátor: Ktoré recepty si Milan zamiloval najviac?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Vilo Habo vydal svoju prvú knižku Vilo Habo varí lepšie ako tvoja mama s desiatkami vlastných tradičných receptov ešte len pred pár dňami a už sa po nej poriadne zaprášilo. Okamžite sa z nej stal bestseller a vo väčšine kníhkupectiev v súčasnosti trhá rekordy v predajnosti. Samotný autor je na svoj skvelý počin právom hrdý. Zastihli sme ho počas prvej autogramiády, na ktorej podpisoval knihy pre výhercov našej súťaže. „Je to vynikajúci pocit podpisovať vlastnú kuchársku knihu. Je to pre mňa pocta, že obyčajný človek niečo dokázal, skvelý pocit byť na prvej autogramiáde,“ hovorí  Vilo Habo počas podpisovania prvej knihy.

Skvelý kuchár všetkým odporúča, aby nielen kupovali jeho novú knihu, ale podľa nej aj varili a najmä stále pozerali Moju mamu. Niet divu, že po polroku strávenom s Habovcami sa čo-to priučil aj moderátor Milan Junior Zimnýkoval, ktorý si s nimi odskákal úplne všetko. Mnohé recepty stihol dokonca odskúšať aj na vlastnej koži. „Najlepší recept, čo mám vyskúšaný, sú kačacie prsia, pyré a noky. Do kapusty som však pridal aj gaštany. Od Vila som ešte skúšal pošírovanú rybu a tagliatelle z mrkvy a cukiny,“ prezrádza obľúbený moderátor. Rád by do budúcna vyskúšal aj chrenovú omáčku, s ktorou Habovci v stredu vypadli. Na Vilove recepty si však už teraz brúsi zuby aj Milanova malá dcéra Saška.

Sledujte reláciu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

70 receptov nájdete v knihe Vilo Habo varí lepšie ako tvoja mama, ktorú si môžete kúpiť aj v kníhkupectvách Panta Rhei.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka