Vymenila náročných súperov i kuchára: Súťažiaca prichádza v skvelej forme na reparát!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Pani Eva súťažila ešte tesne pred Vianocami v Mojej mame so zaťom Renátom, kedy sa snažili pripraviť tuniaka s grilovanou zeleninou. Výsledok však absolútne nedopadol podľa ich predstáv aj kvôli obrovskému napätiu. Preto sa rozhodla prísť po dvoch mesiacoch so svojím synovcom Michalom na reparát.  „Bola som tu už v decembri, no vtedy to bolo pre mňa veľmi stresujúce. Môj najväčší problém však boli silní súperi - Habovci.  Z nich som mala naozaj veľký rešpekt a strach, či to vôbec bude dobré,“ prezrádza pani Eva.

Moja mama - pani Eva s Renatom

Zdroj: Eva varila ešte pred Vianocami so zaťom Renátom.

Predošlá skúsenosť však rozhodne nie je na zahodenie. Vďaka nej dnes budú oveľa ostrieľanejší, keďže Eva stihla zaškoliť aj synovca Michala, s ktorým dnes bude variť. „Medzi Michalom a Renátom je veľmi veľký rozdiel. Renát je menej akčný ako Michal a veľmi málo varí. Mišo zas varí doma tak ako jeho mama, ba aj viac,“ hovorí Michalova teta. S týmito tvrdeniami Michal úplne súhlasí, dokonca by si časom chcel otvoriť vlastnú reštauráciu. Ani to, že dnes bude variť v Mojej mame, nie je žiadna náhoda.  „Ja som už dávnejšie sa chcel prihlásiť, keď o tom ešte nevedela ani teta. Skúšal som prehovoriť mamu, aby som to skúsil, pretože som taká povaha. Len nebolo napokon s kým. Potom som sa dozvedel, že ide aj Renát,“ vysvetľuje Michal svoju dlhú cestu do Mojej mamy. Oproti Renátovi je vo veľkej výhode, uvidíme, či to však bude stačiť na výhru.

Sledujte návrat pani Evy s novým pomocníkom v kuchyni v premiérovej epizóde Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka