Zábava pokračovala aj mimo kamier: Pozrite si exkluzívne zábery Habovcov zo zákulisia!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Hoci Habovci túto stredu vypadli, na ich niekoľkomesačné účinkovanie v Mojej mame len tak ľahko nezabudneme,. V našich srdciach i archíve totiž zanechali množstvo hrejivých spomienok, vtipných hlášok, skvelých receptov a cenných rád. S Habovcami sa rozhodne nenudili v žiadnej z desiatok častí ani diváci, ale ani televízny štáb po vypnutí kamier. S Vilom a Petrom sme vždy po dovarení natáčali pre aplikáciu Divano krátke videá, ktoré vystihovali ich bezprostredné pocity po naložení jedla na tanier.

Ak si myslíte, že kritika a krik zostali medzi Petrom a Vilom len pri varení, ste na omyle. Vilo ostal verný svojej povesti nekompromisného kuchára aj neskôr: „Čo je na tom tanieri zlé? Všetko! Toto keby si mi doniesol v reštaurácii, tak to už máš na hlave.“ Neskôr sa Vilo dokonca zľakol Petrovho vztýčeného prostredníka, čo mu dal aj patrične pocítiť. Našťastie išlo len o zranený prst, a tak všetko zostalo bez následkov na zdraví. Aby však neostalo len pri kritike, Vilo nám prezradil nové tajné triky, ako napríklad tento, ktorý všetci pri krájaní cibule zaiste oceníme: „Keď vás bude cibuľa moc štípať a budete plakať, dajte si lyžicu a hneď vás to prejde.

Zaspomínajte si s nami na účinkovanie Habovcov v našom vtipnom videu z aplikácie Divano a pozerajte Moju mamu opäť zajtra o 17:55 na JOJke!

Vyhrajte Vilovu novú a podpísanú kuchársku knihu Vilo Habo varí lepšie ako tvoja mama! Stačí, ak zodpoviete na našu súťažnú otázku na facebookovom profile Moja mama varí lepšie ako tvoja a možno sa šťastie usmeje práve na vás.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka