Zabudla na smútok a nepriazni osudu sa otočila chrbtom: Dnes sa zvŕta ako mladica!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Martinčanov Tomáša s otcom Jánom sa dnes bude snažiť poraziť nová sympatická dvojka. Babka Zdenka s vnukom Štefanom majú veľké srdce a okrem toho im to aj skvele varí. Prečo sa však vnuk sa neprihlásil s mamou, ale s babkou? „Už vyše štyroch rokov žijem s babkou, rodičia sú rozvedení. S babkou vychádzam skvele a chcel som ísť s ňou, aby mala zážitok byť raz v živote v televízii,“ hovorí Štefan. Podarilo sa a babka je naňho nesmierne hrdá.

Keď vám však prezradíme, že Zdenka má 62 rokov, mnohí z vás nám možno neuveria. Sympatická kuchárka však nemala najľahší život, o to zaujímavejšie je to, ako sa so všetkým vyrovnala: „Ja som 42-ročná ovdovela, zostali mi deti, všetky nezaopatrené. Potom sa to začalo po roku sypať, jedno dieťa, druhé dieťa. Pomáhala som, ako som mohla. Tým, že som sa zaoberala malými deckami, zabudla som aj na to, že som vdova.“ Zdenkin recept na mladosť spočíva v tom, že každé ráno si vychutná šálku dobrého bylinkového čaju z vlastnej záhradky. „Všetko si pestujem sama a to ma drží pri živote.“ dodáva sympatická babka.  

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka