Zahájili sme pátranie po štúdiu: Vylúštite s nami záhadu miznúcich surikát a vyhrajte!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V Mojej mame sa neustále dejú veľké a zároveň humorné veci, ktoré by vám nezišli na um ani vo sne. Najnovšie sme napríklad zahájili veľké pátranie po miznúcich surikatách, ktoré sa posledné týždne neustále premiestňujú po celom štúdiu z miesta na miesto a robia tak poriadny rozruch. Do „tímu“ pritom pribudli len nedávno počas prerábky štúdia. Ich zajačie úmysly si dokonca všimol aj moderátor Milan „Junior“ Zimnýkoval: Hľadajte surikaty, ktoré sa nachádzajú vždy v nejakej poličke a v každom diele zmiznú. Ja som raz urobil krok dopredu a doľava, kde máme kukaňu a zbadal som tam surikaty. Boli pri sobovi.“ 

Odvtedy ich moderátor začal pravidelne pozorovať. Zneistil, keď si uvedomil, že z pôvodného miesta kamsi ušli. Vzápätí ich už objavil pri svojej tajnej skrýši s vodou. V ďalšej epizóde sa zase nachádzali pri rúre a počas nášho rozhovoru zas relaxovali pri chladničke. Surikaty sú skutočne nevyspytateľné. Milan nič nenechal na náhodu a do pátrania chce zapojiť aj vás, divákov. Nebude to zadarmo. „Kto prvý objaví a napíše, kde sú surikaty, dostane odo mňa debničku póru. Všímajte si, či sa niečo nemení,“ vyzýva divákov Milan „Junior“ Zimnýkoval.

Sledujte aktuálnu polohu surikát a prostredníctvom správy na facebookovej stránke Mojej mamy nám napíšte, kde sa práve nachádzajú. Najrýchlejší z vás vyhrá debničku póru, ktorú si môže osobne prevziať od moderátora Milana "Juniora" Zimnýkovala v našom štúdiu. 

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja a hľadajte surikaty aj dnes o 17:55 na JOJke! 

Ďakujeme za vaše názory

Fotka