Zhodnú sa vôbec v niečom? Otec s dcérou sú ako mačka a pes, no aj tak sa majú radi!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Sú vôbec títo dvaja rodina? Igor s dcérou Alžbetou nám už včera predviedli ohnivé varenie, kde si každý za každú cenu presadzoval len to svoje. Nerobili to však preto, aby sa ukázali pred kamerami, ale rovnako temperamentný a výbušný vzťah majú aj doma. Možno práve preto mama poslala do súťaže radšej ich. „Moja žena sa zbavila varenia a poverila iba mňa. Sme ako cukor a soľ – rozdielne povahy. Veľmi sa hašteríme, každý si chce presadiť svoj názor,“ vysvetľuje otec Igor.

Dôkazom toho, že nájsť spoločnú reč u nich nie je vôbec jednoduché, je aj naše video, v ktorom si Igor s Alžbetou neustále vymieňali názory a každý mal svoju pravdu. Hoci sa to možno na prvý pohľad nezdalo, všetko mienili v priateľskom duchu. „Áno, to sú také hádky, skoro každý deň, no nevieme sa na seba uraziť, to je len taká výmena názorov,“ zhodli sa obaja po prvýkrát.

Sledujte Igora s Alžbetou v premiérovej epizóde Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka