Zmeškali Habovcov, kvôli ktorým sa prihlásili: Do Mojej mamy opäť prichádzajú dvojičky!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

K najväčším legendám Mojej mamy, dvojičkám Habovcom, sme na konci minulého roka hľadali rovnocenných súperov nielen vo varení, ale aj vo výzore. V našej internetovej výzve sme totiž chceli nájsť ďalšie zábavné dvojčatá, ktoré by si chceli zmerať kuchárske sily s najväčšími rekordmanmi celej relácie. Cez webový formulár sa nám prihlásilo viacero dvojčiat. Jediní, ktorí napokon Habovcov aj reálne stihli, boli bratia Pali a Matej Berecovci z Prešova. Medzi tých, ktorí to, žiaľ, už nestihli patrí aj dnešná ďalšia dvojica, respektíve trojica.

Milan a Rasťo Šemodovci nám tak opäť priblížia „dvojičkovskú“ atmosféru, ktorá v našej relácii panovala uplynulé mesiace. Na pomoc si dokonca prizvali aj tretieho člena, malého Filipa, ktorý bude celý čas pozorne dohliadať na varenie a dokonca neskôr rozhodne o tom, ktoré jedlo napokon skončí u špecialistu. Už teraz sa tak môžeme tešiť na množstvo zábavy, akcie a nadupané recepty v našej televíznej kuchyni.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja s dvojičkami Šemodovcami dnes o 17:55 na JOJke! 

Ďakujeme za vaše názory

Fotka